Оголошення: конкурс на заміщення вакантних посад

26 октября 2013, 00:01
 

Департамент комунального господарства міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Управління екології та благоустрою:
 
— головного спеціаліста сектора з контролю центральної частини території міста Інспекції з благоустрою та екології м. Харкова;
 
— головного спеціаліста сектора з контролю південної частини території міста Інспекції з благоустрою та екології м. Харкова;
 
— головного спеціаліста відділу з питань охорони навколишнього природного середовища.
 
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ на посаду головного спеціаліста:
 
— громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі; форму П2-ДС; копію документа про освіту; копію паспорта; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру; дві фотокартки 4х6см та 3х4 (без кута).
 
Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, м-н Конституції, 12, пов. 4, каб. № 2. Телефон для довідок 731-31-31.
 
Подписаться на новости

Выбрать по тегу