Про дитяче оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування влітку 2013 р.

23 мая 2013, 08:57
 

Як і кожного року, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Далі-ФССзТВП) бере активну участь у дитячому оздоровленні. Адже фінансування оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення (Далі-ДЗО) є однією із соціальних послуг, які надаються застрахованим особам у відповідності до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

 

Питання використання коштів на оздоровлення дітей регламентується Порядком фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у ДЗО за рахунок коштів ФССзТВП, затвердженим постановою правління Фонду від  25.02.2009 р. № 17.
В поточному році граничні норми витрат на часткове фінансування оздоровлення дітей становлять не більше 42 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну, тривалість якої складає 21 день.
Також за рахунок коштів Фонду будуть придбані путівки за повну вартість до ДЗО Харківської області. Часткова вартість таких путівок для застрахованих осіб складає 10 % від повної 
вартості.
Основним завданням в організації фінансування оздоровлення дітей є забезпечення ефективного та повного використання запланованих коштів, охоплення оздоровленням максимальної кількості дітей застрахованих осіб, забезпечення їх якісного оздоровлення.
Під час шкільних канікул за участю коштів Фонду діти мають змогу оздоровитись у ДЗО, які розташовані як в Харківській області, так і за її межами.
Страхувальникам Київського, Комінтернівського та Червонозаводського районів м. Харкова потрібно спланувати оздоровлення дітей своїх працівників, завчасно надати пропозиції щодо використання коштів Фонду на дитяче оздоровлення до Центральної міжрайонної виконавчої дирекцій за адресою: м. Харків, пл. Конституції,1, Палац Праці, 2-й під., 6-й пов., тел.: 719-94-00, 730-06-21, 758-75-34.
Сьогодні, як ніколи, гостро постало питання літнього оздоровлення дітей. Складно достукатися до кожного серця керівника, який очолює колектив, де працюють застраховані особи, які мають право на оздоровлення своєї дитини віком від 6 до 18 років. Рішення про виділення дитячої путівки за рахунок коштів Фонду приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, організації за місцем основної роботи застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна або піклувальника).
Одні відгукуються одразу ж, інших хвилюють тільки путівки для власного лікування, а є й такі, які на тему дитячого оздоровлення і говорити не хочуть.
Маємо надію, що страхувальники не залишаться байдужими до дитячого оздоровлення в цей літній період, бо ми мусимо дбати про здоров’я наших з вами дітей.
Директор Центральної МРВД ХОВ ФССзТВП   Л. Калюжна
Подписаться на новости

Выбрать по тегу