Конкурс на заміщення вакантних посад у ГУ ДМС України Харківській області

9 апреля 2013, 00:40
 

 

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАТНИХ ПОСАД У ГУ ДМС УКРАїНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(прийом документів за адресою: м. Харків, вул. Римарська, 24, тел. 703-50-08)
 

№ 
з / п

 

Назва структурного підрозділу на посаду

 

Кількість штатних посад

 

1

 

Управління паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб

Головний спеціаліст

1

 

 

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр». Стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років, на посадах провідного спеціаліста не менше 1 року, для завідуючого сектором — стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років, досконале володіння державною мовою та комп’ютерною технікою.
 
Перелік документів, які потрібно надавати: заява, особова карта (2ПН-ДС) з додатками, документи про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, відомості про майно, доходи, витрати, забов’язання фінансового характеру, 2 фотокартки розміром 4х6см, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідка про стан здоров’я.
 
Документи надавати протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, вул. Римарська, 24. Довідки за тел. 703-50-08.
Подписаться на новости

Выбрать по тегу