Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Харківської міської ради

28 марта 2013, 09:04
 

 

Повідомлення про оприлюднення
проекту рішення Харківської міської ради «Про внесення змін до рішення Харківської міської ради 
«Про затвердження Порядку надання земельних ділянок у м. Харкові у власність або користування»   від 19.12.2012 року №959/12»

З метою належного врегулювання суспільних заходів у сфері земельних відносин, зокрема приведення у відповідність з чинними нормативно-правовими актами процедури оформлення прав на земельні ділянки в місті Харкові юридичними та фізичними особами для різних потреб, розпорядником яких до розмежування земель державної та комунальної власності виступає Харківська міська рада, на підставі Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про землеустрій», Наказу Держкомзему від 18.05.2010 року №376 «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі» від 09.09.2009 №1021, Департаментом містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради підготовлено проект рішення сесії Харківської міської ради «Про внесення змін до рішення Харківської міської ради «Про затвердження Порядку надання земельних ділянок у м. Харкові у власність або користування» від 19.12.2012 року №959/12».

Зазначений проект рішення сесії міської ради передбачає врегулювання питань щодо процедури оформлення прав на земельні ділянки в місті Харкові юридичними та фізичними особами для різних потреб, розпорядником яких до розмежування земель державної та комунальної власності виступає Харківська міська рада, формування та наповнення баз даних державного земельного кадастру на адміністративно – територіальному рівні для задоволення інформаційних потреб у плануванні території та будівництві в місті Харкові, обліку та контролю за раціональним використанням земельних ресурсів міста, підвищення ефективності контролю з охорони за використанням землі щодо дотримання вимог про відповідність цільового призначення об’єкта категорії землі, положенням затвердженої містобудівної документації (плану зонування та / або детального плану території), врегулювання порядку взаємодії між суб’єктами земельних відносин в місті Харкові.
 
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення, публікується Аналіз регуляторного впливу та проект рішення сесії Харківської міської ради «Про внесення змін до рішення Харківської міської ради «Про затвердження Порядку надання земельних ділянок у м. Харкові у власність або користування» від 19.12.2012 року №959/12» у цьому номері газети «Харьковские известия» та буде розміщено на сайті Харківської міської ради http://www.city.kharkov.ua.
 
Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Харківської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 61200, пл. Конституції, 7, кім. 47(тел. 23-59-34).
 
Заступник міського голови з питань правового забезпечення М.В. Стаматіна Директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин  О.А. Букрєєва
Подписаться на новости

Выбрать по тегу