Рішення від 06.02.2013 № 57

12 февраля 2013, 00:01
 

Про затвердження актів приймання-передачі відомчих житлових будинків ВАТ «Харківський завод електромонтажних виробів», розташованих по вул. Смольній, 26, літ. «Б-3» та літ. «А-4», до комунальної власності територіальної громади м. Харкова

 

Відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні, або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року № 891, рішення 38 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 25.11.2009 року № 291 / 09 «Про комунальну власність  м. Харкова», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити акт приймання-передачі відомчого житлового будинку по вул. Смольній, 26, літ. «Б-3» ВАТ «Харківській завод електромонтажних виробів», загальною площею 1143,4 кв. м, та відомчого житлового будинку по вул. Смольній, 26, літ. «А-4» ВАТ «Харківській завод електромонтажних виробів», загальною площею 836,7 кв. м, до комунальної власності територіальної громади м. Харкова.
2. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради на підставі цього рішення здійснити відповідні заходи, пов’язані з прийняттям житлових будинків по вул. Смольній, 26, літ. «Б-3» та літ. «А-4», до комунальної власності територіальної громади м. Харкова.
3. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації у встановленому порядку.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови — директора Департаменту економіки та комунального майна Фатєєва М. І. та директора Департаменту житлового господарства Нехорошкова Р. Б.
Секретар міської ради  О. М. Новак
Подписаться на новости

Выбрать по тегу