Конкурс на заміщення вакантних посад у ГУ ДМС України в Харківській області

5 февраля 2013, 00:36
 

 

№ з / п

 

Назва структурного підрозділу та посад

 

Кількість штатних посад

 

1

 

Управління транспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб

Головний спеціаліст

1


 

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр». Стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років, на посадах провідного спеціаліста не менше 1 року, для завідувача сектора — стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше  5 років, досконале володіння державною мовою та комп’ютерною технікою.
 
Перелік документів, які потрібно надавати: заява, особова картка (2П-ДС) з додатками, документи про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, відомості про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру, дві фотокартки розміром 4х6 см, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідка про стан здоров’я.
 
Документи надавати протягом  30 календарних днів із дня опублікування оголошення за адресою:  м. Харків, вул. Римарська, 24. Довідки за тел. 703-50-08.
Подписаться на новости

Выбрать по тегу