Керівникам підприємств, установ та організацій, головам профспілкових комітетів міста Харкова

29 января 2013, 09:14
 

 

Виконавчий комітет Харківської міської ради, Спільний представницький орган роботодавців Харківської області та профспілкові об’єднання Харківської області звертаються до керівників підприємств, установ та організацій міста, голів профспілкових комітетів усіх форм власності та підпорядкування, які використовують найману працю, забезпечити колективно-договірним захистом своїх працівників.
 
На виконання вимог ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди»,  ст. 65 Господарського кодексу України, ст.  ст. 11,12,13 Кодексу законів про працю, ст. 4,6,8  Закону України «Про соціальний діалог», ст. ст.10,19,20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», ст. 19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності», Конвенції МОП № 98 пропонуємо розпочати двосторонні переговори щодо укладання колективних договорів у І кварталі 2013 року з подальшою їх реєстрацією, а також підведення підсумків виконання норм і зобов’язань колективних договорів за 2012 рік.
 
Колективно-договірне регулювання трудових відносин сприяє високоефективній економічній діяльності; належному рівню оплати праці та її позитивній динаміці, продуктивній зайнятості працівників, дотриманню встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, створенню належних санітарно-побутових умов, відрахуванню на культурно‑масову, спортивну і оздоровчу роботу, посиленню соціального захисту трудящих і їх сімей.
 
Чим оптимальніше локальні правові норми, тим більшою мірою колективний договір сприятиме створенню надійної основи для ефективного господарювання і стимулюватиме виробництво, запобіганню соціально‑економічної напруги в колективі та уникненню трудових конфліктів.
 
Для цієї роботи рекомендуємо максимально використати укладання колективних договорів, яке щорічно проводиться протягом лютого-березня.
 
Звертаємо увагу, що за ухилення від участі у переговорах щодо укладання, зміни чи доповнення до колективного договору, навмисне порушення строків переговорів, ненадання необхідної інформації законодавством передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність сторін.
 
Харківський міський голова   Г. А. Кернес  
Голова Об’єднання профспілок  Харківської області   С. А. Тесленко
Голова Спільного представницького органу роботодавців Харківської області  А. М. Гіршфельд
Подписаться на новости

Выбрать по тегу