Звіт про результати базового відстеження результативності рішення харківської міської ради від 06.07.2011 № 336 / 11

19 января 2013, 00:02
 

«Про затвердження «Положення про порядок переведення жилих приміщень та жилих будинків в нежилі»

1. Рішення Харківської міської ради від 06.07.2011 № 336 / 11 «Про затвердження «Положення про порядок переведення жилих приміщень та жилих будинків в нежилі».

2. Виконавець заходів з відстеження — Департамент містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради.
 
3. Цілі прийняття акта:
а) затвердження єдиного порядку переведення жилих приміщень (квартир, будинків) в нежилі на місцевому рівні;
б) зменшення кількості конфліктних ситуацій з мешканцями прилеглих квартир та приміщень;
в) спрощення процедури, визначення конкретних строків на документообіг у процесі переведення жилих приміщень (квартир, будинків) у нежилі;
г) поліпшення санітарно‑естетичного вигляду міста, його благоустрою;
д) створення умов розвитку торгівлі, побутового обслуговування та інших сфер бізнесу.
4. Строк виконання заходів з відстеження 23.04.2012–25.05.2012.
5. Відстеження базове.
6. Метод одержання результатів відстеження —  статистичний.
 
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, визначені в аналізі регуляторного впливу та надані Департаментом містобудування, архітектури та земельних відносин; способи одержання даних — відстеження та обробка статистичних даних.
 
8. На підставі та відповідно до рішення Харківської міської ради від 06.07.2011 № 336 / 11 «Про затвердження «Положення про порядок переведення жилих приміщень та жилих будинків в нежилі» Департаментом містобудування, архітектури та земельних відносин, з метою визначення чіткого порядку процесу переведення жилих будинків і приміщень (квартир), які належать громадянам та юридичним особам на праві власності, у нежилі для використання їх в подальшому під об’єкти іншого призначення в місті Харкові, в І кварталі 2012 року підготовлені  3 рішення Харківського виконавчого комітету в порівнянні з І кварталом 2011 року, в якому було прийнято 1 рішення виконавчого комітету.
 
Кількість переведених квартир та житлових будинків в нежилі, згідно рішенням виконавчого комітету, або сесії міської ради 3, що на 200 % більше ніж за аналогічний період попереднього року;
 
кількість самовільно реконструйованих квартир та житлових будинків під об’єкти соіально-побутового призначення 3, що на 200 % більше, ніж за аналогічний період попереднього року.
 
Крім того, міська рада на підставі законодавства чітко регулює обов’язки суб’єктів даних правовідносин виконувати встановлені вимоги та підвищено рівень правової захищеності суб’єктів господарювання.
 
9. Таким чином, ступень досягнень цілей регуляторного акта, наведених у п. 3 цього звіту, є достатньо високим, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.
 
Начальник управління містобудування та архітектури С. Г. Чечельницький
Подписаться на новости

Выбрать по тегу