Звіт про результати базового відстеження результативності рішення 8 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 06.07.2011 № 325 / 11

19 января 2013, 00:50
 

Про результати базового відстеження результативності рішення 8 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 06.07.2011 № 325 / 11 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам нерухомості, розташованим на території міста Харкова»

 

1. Рішення 8 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 06.07.2011 № 325 / 11 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам нерухомості, розташованим на території міста Харкова».

2. Виконавець заходів з відстеження — управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

— Встановлення єдиних правил присвоєння адрес земельним ділянкам і нерозривно зв’язаним з ними будівлям і спорудам;

— Забезпечення централізованого обліку адрес об’єктів нерухомості на різних етапах їхнього використання;

— Забезпечення відповідності місця розташування об’єкта нерухомості адреси, яка зареєстрована в Єдиному адресному реєстрі;

— Створення основи для інформаційного забезпечення відомостями про адреси об’єктів нерухомості та землекористування органів місцевого самоврядування міста Харкова та інших зацікавлених осіб;

— Інформаційне забезпечення містобудівної діяльності, генерального планування, використання у земельних відносинах і при забудові території міста Харкова;

— Надання інформаційних послуг територіальній громаді міста Харкова.

4. Заходи з відстеження результативності зазначеного регуляторного акта проводились у термін з 01.05.2012 р. по 31.05.2012 р.

5. Відстеження базове.

6. Метод одержання результатів відстеження — статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, визначені в аналізі регуляторного впливу та надані Департаментом містобудування, архітектури та земельних відносин; способи одержання даних — збір, обробка та аналіз статистичних даних.

8. Для проведення відстеження результативності акта використано аналіз статистичних даних з 01.08.2011 по 30.04.2012.

За 9 міс. з моменту введення в дію регуляторного акта відділом адресації об’єктів нерухомого майна Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин одержані наступні кількісні показники результативності регуляторного акта:

№ з / п

 

Показники

 

01.08.2011‑30.04.2012

 

1

 

кількість проектів рішень виконавчого комітету Харківської міської ради щодо присвоєння адрес

 

22

 

2

 

кількість об’єктів нерухомості; яким просвоєно адреси

 

37

 

3

 

кількість проектів рішень виконавчого комітету Харківської міської ради щодо внесення змін до адрес об’єктам нерухомості

 

23

 

4

 

кількість об’єктів нерухомості; яким внесено зміни до адрес

 

23

 

5

 

кількість проектів рішень щодо анулювання адрес

 

0


Крім того, встановлено єдині правила присвоєння адрес земельним ділянкам і нерозривно зв’язаним з ними будівлям і спорудам.

Постійно поповнюється інформаційний банк даних щодо адресації об’єктів нерухомості, розташованих на території міста Харкова, що є основою забезпечення централізованого обліку об’єктів нерухомості та подальшого інформаційного забезпечення відомостями про адреси об’єктів нерухомості та землекористування органів місцевого самоврядування, а також територіальної громади міста Харкова.

9. Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины